Ogłoszenie administracyjne.

Czyli wszystko to, co warto wiedzieć zanim napiszesz posta na forum.

Moderator: Escalon

Ogłoszenie administracyjne.

Postprzez echelon4 » 13 lut 2009, o 15:06

W związku z narastająca falą niestosownych i agresywnych komentarzy, jakie miały miejsce na forum Warrior.pl oraz niestosowania się do regulaminu forum, a także nieprzestrzegania reguł uprzejmości, Administracja Forum podejmuje odpowiednie kroki do przywrócenia zasad jakimi zawsze kierował się Warrior.pl.
Wszelkie pyskówki, wyrazy i stwierdzenia obraźliwe oraz dwuznaczne będą z całą surowością napiętnowane.

Jak zapewne, większość zauważyła, niektóre dyskusje na tym forum, prowadzone są w sposób nie do zaakceptowania. Każdy z was na pewno to zauważył, w mniejszym lub większym stopniu.Winę za to, ponoszą zarówno gracze starsi jak i młodsi. W szczególności dziwi nas fakt, iż doświadczeni gracze, nie potrafią się między sobą porozumieć.

Dlatego na forum nie może być między starszymi i nowymi graczami żadnych podziałów ani przywilejów. Każdy zarejestrowany na Warrior.pl jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu w ten sam sposób co jego koledzy.

Wszyscy jesteśmy dorosłymi ludźmi i w większości przypadków wiemy czego chcemy od naszego hobby i co w nim najbardziej lubimy. Jednocześnie budujemy wspólnymi siłami wizerunek środowiska ASG i ludzi zajmujących się tym sportem. Warrior.pl jako jeden z większych portali AS na Mazowszu, również ma budować ten wizerunek. A swoimi ostatnimi poczynaniami,które miały miejsce na forum, bardziej zniechęca do siebie niż promuje airsoft.

Kierownictwo forum zdecydowało się również zaostrzyć zasady co do gramatyki, błędów oraz poprawności językowej. Małe błędy zdarzają się każdemu. Jednakże niektórzy ostatnio przesadzają,sprowadzając dyskusję do poziomu forum Onetu. Kiedyś Warrior był bardzo restrykcyjny,pod tym względem niestety ostatnimi czasy sytuacja pogorszyła się znacznie. Mamy jednak nadzieje, iż to się zmieni w niedalekiej przyszłości.

Nie będą również tolerowane wymówki o: dysleksji, braku Polskich znaków, pisaniu z komórki, czy oprogramowaniu, które przeszkadza w pisaniu polskich znaków. Prosimy również używać dużych liter kiedy zaczynamy zdanie.

Jeżeli ktoś ma problem, natury "informatycznej" z Polskimi znakami, niech zgłosi się do jednego z administratorów forum. Na pewno będziemy w stanie Ci pomóc.

Wiemy, iż może to nie podobać się niektórym użytkownikom, nie mniej jednak chcemy, aby Warrior.pl przybrał swój dawny kształt, kiedy miał opinię "dorosłego" forum.


Pod wyżej wymienionym "dokumentem" podpisują się Aktywni Admini:-


-Dalej

-Escalon

-Echelon4.
Obrazek
Avatar użytkownika
echelon4
Zły Człowiek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): 20 maja 2006, o 19:00
Lokalizacja: PI.Zaporożec

Re: Ogłoszenie administracyjne.

Postprzez Endru » 3 gru 2010, o 19:07

Endru
mądraliński
 
Posty: 47
Dołączył(a): 12 paź 2009, o 18:32
Lokalizacja: Bielany


Powrót do PRZEPISY I REGULAMIN FORUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron