eMka P&J

O replikach - co dobre, co się zepsuło, jak naprawić itp.

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon

Postprzez ogoor » 8 sty 2008, o 14:16

madjong napisał(a):lepiej dozbierać i kupić markową replikę. O ile mniej stresu.

Wychodzę z tego samego założenia. Mój pierwszy AEG, MP5 bodajże A5 High Grade TM, nie znał czegoś takiego jak serwis, a karabin miał dobre 3-3.5 roku kiedy go sprzedałem. Przez cały okres użytkowania złamał się jedynie selektor, który był wtedy jakiś felerny. Natomiast teraz, użytkownikom tanich replik często zdarza się narzekać na ich "pukawki".

Z drugiej strony, tak jak mówi blo, każdy lubi strzelać na swój sposób.
ogoor
zielenina

Postprzez madjong » 8 sty 2008, o 22:12

He he, moim pierwszym AEGiem też było MP5 od TM, oj wspominam te czasy miło.

W tej chwili czekam na paczkę z HK - VFC HK416 (z trzema kumplami zamawiam - przesyłka tańsza) wyszedł mnie ok. 1000 zł ( dla porównania zobaczcie ile na asgshop.pl kosztuje ;) ), zobaczymy jakie nam stawki na uc naliczą.
NOWE FORUM http://www.warrior.pl/forum/viewtopic.p ... 502#296502

kocham grafikę inżynierską od poniedziałku do piątku w godzinach 01:00-05:00
madjong
sierżant

Postprzez blo » 9 sty 2008, o 13:04

Z VFC niestety jest taki problem, ze o ile precyzja i jakosc wykonania wszystkich elementow jest zachwycajaca, to do srodka pakuja niestety jakis zlom. VFC poleceam dla tych co od poczatku kupuja tez czesci do srodka na wymiane i podkretke.
Obrazek
Trigger Time...
blo
rekrut

Postprzez madjong » 11 sty 2008, o 02:38

Złom to zbyt mocne słowo. W HK416 do wymiany prowadnica sprężyny i łożyska na kulkowe. Można do takiego układu wstawić M120 bez obaw. Miło jest też zmienić kable na grubsze. A silnik to odpowiednik bodajże EG1300 więc nie jest źle. Odsyłam do recenzji niejakiego stiff'a z Bravo Co.

Na wmasg ludzie wstawiali M120 samo i jakoś to im działa nikt nie składa krzywych raportów.

Wracając do tematu NA PEWNO lepsze części są pakowane do HK416 od VFC niż jakiegoś chińczyka, nawet fullmetal.

madjong
sierżant

Postprzez blo » 11 sty 2008, o 11:52

madjong napisał(a):Wracając do tematu NA PEWNO lepsze części są pakowane do HK416 od VFC niż jakiegoś chińczyka, nawet fullmetal.

Z tym sie jak najbardziej zgadzam.
Obrazek
Trigger Time...
blo
rekrut

Postprzez Vistule » 9 mar 2008, o 19:38

Witam.

Jestem nowy w "branży" chciałbym kupić sobie coś fajnego na start ale żeby to coś cieszyło zmysły poza strzelaniem. Poszukałem w sieci trochę i znalazłem takie o to przedmioty:

Jak to mówią "Osiołkowi w żłoby dano..." W tym momencie najbardziej cieszy mnie opis RK-01W Real wood [BOYI], czyli jedyneczka, śliczny jest poprostu ;)

Proszę o konkretną radę, zaznaczam że jestem naprawdę nowy w ASG i połowy terminologii na forum poprostu nie znam, proszę pisać prostym językiem, jeżeli ktoś na forum zadał identyczne pytanie to przepraszam za spam ale j/w poprostu nie wszystko jeszcze jest dla mnie jasne.

EDIT;
Proszę też żebyście mnie nie odsyłali do replik za 2000 bo poprostu mnie nie stać, jeżeli wymieniony przezemnie stuff jest do bani to poradźcie coś innego ale w rozsądnej cenie.

Z góry serdecznie dziękuję!
Vistule
zielenina

Postprzez jabollo » 9 mar 2008, o 22:57

Zdefiniuj Twoją rozsądną cenę.
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
jabollo
rekrut

Postprzez madjong » 9 mar 2008, o 23:20

I nie kupuj w airsoftguns.pl