Jaka replika na początek..

O replikach - co dobre, co się zepsuło, jak naprawić itp.

Moderatorzy: Królik, Foka, Escalon

Postprzez RedHiney » 22 mar 2009, o 00:05

JimBO napisał(a):(...) poza tym rozwiązanie TM jeśli chodzi o hop-up to nie jest zbyt udane. (...)

Mówisz to poważnie?
Isn't it awfully nice to have a penis?
Obrazek
RedHiney
sierżant

Postprzez brat_karol » 22 mar 2009, o 09:14

Ale ja nie chce kałacha. Jak sie przedstawiłem chce być Rangersem
a co to za Rangers z kałachem.
brat_karol
master of jojo

Postprzez Marrine » 22 mar 2009, o 10:12

JimBO napisał(a):(...) poza tym rozwiązanie TM jeśli chodzi o hop-up to nie jest zbyt udane. (...)

To w jaki sposób mi wytłumaczysz, że MP7 TM'a na 240 fps ma 40m skutecznego zasięgu?
Marrine
kapral

Postprzez Tomcior » 22 mar 2009, o 14:08

Marrine napisał(a):

To w jaki sposób mi wytłumaczysz, że MP7 TM'a na 240 fps ma 40m skutecznego zasięgu?

To na pewno jakaś awaria albo czymś wysmarowałeś kulki, albo dystanser zrobiłeś z nie wiem może drzewa??? :lol: :wink:
Założycielom mówimy zdecydowanie NIE!!!
Tomcior
st. sierżant sztabowy

Postprzez RedHiney » 22 mar 2009, o 14:13

Tomcior napisał(a):To na pewno jakaś awaria albo czymś wysmarowałeś kulki, albo dystanser zrobiłeś z nie wiem może drzewa??? :lol: :wink:

Albo wrogim spiskiem małych japońskich inżynierów przeciwko przodującemu przemysłowi chińskiemu. Myślę, że nie mówię jedynie za siebie, ale hopsiup TM - z doświadczenia (7 replik) - uznaję za szczytowe osiągnięcie. Nie ma (mam nadzieję, że może się kiedyś pojawi) aktualnie lepszego rozwiązania niż marujowskie.
Ostatnio edytowano 23 mar 2009, o 07:33 przez RedHiney, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
RedHiney
sierżant

Postprzez Tomcior » 22 mar 2009, o 14:33

RedHiney napisał(a):
Tomcior napisał(a):(...) poza tym rozwiązanie TM jeśli chodzi o hop-up to nie jest zbyt udane. (...)

Tomcior napisał(a):To na pewno jakaś awaria albo czymś wysmarowałeś kulki, albo dystanser zrobiłeś z nie wiem może drzewa??? :lol: :wink:

Albo wrogim spiskiem małych japońskich inżynierów przeciwko przodującemu przemysłowi chińskiemu. Myślę, że nie mówię jedynie za siebie, ale hopsiup TM - z doświadczenia (7 replik) - uznaję za szczytowe osiągnięcie. Nie ma (mam nadzieję, że może się kiedyś pojawi) aktualnie lepszego rozwiązania niż marujowskie.

Ja pierdziu przypisałeś mi słowa chińskiej propagandy!!!!! 8)
Założycielom mówimy zdecydowanie NIE!!!
Tomcior
st. sierżant sztabowy

Postprzez Chwial » 22 mar 2009, o 14:42

Tomcior... TY, TY, TY... żółtku! :twisted: :wink:
Obrazek

WARRIOR JEST TYLKO JEDEN.
Precz z podróbkami i plagiatami!
Chwial
st. sierżant sztabowy

Postprzez RedHiney » 22 mar 2009, o 18:28

Tomcior napisał(a):Ja pierdziu przypisałeś mi słowa chińskiej propagandy!!!!! 8)

No coś Ty! Ja nic nie przypisuje. Ja tylko uważam, że to jest sprawa, którą należy wyjaśnić. Żadna hipoteza nie jest zbyt szalona. Sprawa jest poważna!
Obrazek
RedHiney
sierżant

Postprzez JimBO » 23 mar 2009, o 00:30

Może źle się wyraziłem. TM robi świetne komory i zespoły hop-up.
Chodzi mi typowo o replikę M14, to co Japończycy zrobili dobrze i dokładnie, Chińczykom nie za bardzo wyszło. Tak jak wszystko co kopiują jest dobre to komora od M14 jest na tyle dziwna, że im nie wychodzi. Z resztą najlepiej mechanicznie jest wykonana replika M14 G&G (choć nie znoszę tej firmy)

Sam miałem parę replik od TM i Hop-up nigdy nie był wymieniany ;)
JimBO
zielenina

Postprzez brat_karol » 6 lis 2009, o 21:31

Witam!
Dość niedawno zakupiłem G36 firmy Both Elephant i chciałbym się spytać czy na początek jest to dobra replika?
brat_karol
master of jojo

Postprzez TBM » 7 lis 2009, o 15:56

Nie ;P ale już kupiłeś więc po ptakach ;P

Ogólnie to jest chiński shit i to shit nawet pośród chińczyków.
Marynarka Wojenna
TBM
kapral

Re: Jaka replika na początek..

Postprzez Omomierz » 12 lis 2009, o 21:42

Możecie mi powiedzieć, czy któraś z tych replik jest dobrym sprzętem na poczatek?

Cyber Gun M4 CQBR Full Metal
http://www.military.pl/cyber-gun_161m/c ... 8491t.html

Cyber Gun M4 A1 Full Metal
http://www.military.pl/cyber-gun_161m/c ... 9790t.html

Zaczynam się wkręcać w Air Soft i chciałbym trochę postrzelać, ale moim budżetem jest maksymalnie 8 stówek.
Jeśli powyższe egzemplarze nie są warte uwagi to polećcie mi coś. Mam jednak kilka kryteriów, które musi spełnić moja pierwsza replika:
-musi to być M4
-musi mieć metalowy GB i jak najwięcej elementów metalowych(body to podstawa).
-ICS odpada;)
Omomierz
zielenina

Postprzez Vimes » 13 lis 2009, o 17:42

Za 800zł spokojnie znajdziesz fajną używkę na allegro, CA albo nawet G&P. A jeśli zależy Ci na nowej to trochę kiepska granica $$$, bo trochę za mało na nówkę 1-ej klasy, a zdecydowanie za dużo, żeby pakować to w chińczyka.

http://www.casg.pl/product-pol-522-King-Arms-M4A1.html - tu masz King Armsa - tylko trochę ponad Twoim budżetem, ale warto dozbierać - najlepsze chyba body z eMek, działający bolt catch, dust cover i te sprawy, wykonanie zewnętrzne - super, potwierdzone organoleptycznie. Co do osiągów, bebechów itd. - nie wiem, ale powinno być spoko, w końcu to uznana i porządna firma.
Vimes
master of jojo

Postprzez Omomierz » 13 lis 2009, o 20:11

No spokojnie bym dopłacił te 8 dych, bo to nie problem - dysponuję większym budżetem, ale nie uważam, że w pierwszą replikę warto inwestować(jeśli mi się nie spodoba to i tak stracę). Jednak z tego, co wiem to ta replika jest sprzedawana bez baterii i ładowarki, a dodatkowych 2 stów mi po prostu szkoda w to pakować;)
Omomierz
zielenina

Postprzez Janek337 » 13 lis 2009, o 20:20

Bateria z ładowarką to wcale nie muszą być dwie stówy.
http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_233_248 - sporo tańszych baterii, bateria KAN'a działa mi od prawie trzech lat bez najmniejszego problemu, a nie bawiłem się nigdy w rozładowywanie itp, ładuję(10h) przed każdą strzelanką niezależnie od tego czy jest naładowana czy nie.
http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_233_196 - ładowarki poniżej 100zł też da się znaleźć

M4 KA(to z casg) ma kolega i wygląda bardzo ładnie, strzelać strzela i moc ma idealną jak dla początkującego.
nowe forum w w w .w e e k e n d - w a r r i o r s . p l

pozdr
Janek337
sierżant

Postprzez Omomierz » 13 lis 2009, o 21:32

Bo to jest rzeczywiście różnica, kiedy wydam 200zł albo 150 + przesyłka...

Widać nie wszyscy zrozumieli, więc powiem arogancko, ale jasno - kupując replikę do 8 stów(ewentualnie TROCHĘ więcej) chcę wyczerpać temat 'replika na początek'. Mundur i resztę wyposażenia mam i to nawet w kilku wersjach, bo je kolekcjonuję, więc jedynym problemem jest replika - coś, co dobrze strzela i nie wymaga wkładu finansowego przez jakiś czas, a więc odpadają repliki I klasy, które w stocku są żałosne i tańsze chińczyki, które padają po miesiącu.

Może mi ktoś powie coś na temat tych Cyber Gunów, co?;)
Omomierz
zielenina

Postprzez Wojtek » 14 lis 2009, o 00:21

co do cyber guna to nie mam pojęcia jak sprawa wygląda, proponował bym poszukać albo spytać o tą markę na WMASG, KA jest dobra i cenioną firmą, znajomy ma i jest zadowolony, dotychczas nie musiał w nią pakować jakiś większych sum pieniędzy

osobiście bardziej proponował bym CI zakupić coś używanego dobrej marki (najlepiej z udokumentowanym serwisem, żeby mieć pewność) jak coś nowego ale chińskiego :wink:

kupisz coś konkretnej firmy - łatwiej potem sprzedaż i mniej stracisz
kupisz chińczyka - ciężko będzie sprzedać i dużo stracisz

chociaż nie powiem, jeden kumpel ma emke boyia od blisko 3 lat, i dotychczas nie miał z nią żadnych większych problemów, największą "usterką" była wymiana okablowania (ale i tak zbędną) heh jakiś udany model mu się trafił :)
Strzeż się...

Kontakt:
gg: 3155149
tel: 889-699-799
mail: w.bandyk@gmail.com
Wojtek
Moderator

Postprzez Devil » 15 lis 2009, o 10:45

Mógłbyś sprecyzować, co masz na myśli pisząc " repliki I klasy, które w stocku są żałosne"?
Proszę mnie szukać na W2.
Devil
wredny malkontent

Postprzez Vimes » 16 lis 2009, o 15:26

Kolejny z parciem na fpsy...
Vimes
master of jojo

Poprzednia strona

Powrót do Sprzęt Airsoftowy